RODINA-VZAJEMNA POMOC-LASKA-POKORA-ZVIRATA A PRIRODA-daná témata neopustím ani na těchto -volně navazujících stránkách.Ten kdo mne zná osobně a nebo z pročítání mých stránek,jistě již poznal,že jsem ženská tvrdohlavá,ale přitom citlivá a  věrná svým milovaným-prostě znamení ryba a pes.Budu MOC ráda ,když nadále budete mít chut-čas nemáme nikdo-pročítat mé úvahy,plány a akce.Jen mi chybí osobní a nebo -alespon- písemný KONTAKT....Prosím napište mi-i anonymně-zima bude dlouhá,bude čas zamyšlení a úvah-Vánoce a Nový rok.Mými stránkami chci dělat jen RADOST a zviditelnit obou stranný prospěch s žití ze zvířátky -ale také poukázat na lidičky,co mají obvzlášt trnitou -OSUDEM VYBRANOU-životní cestičku...A kteří si zaslouží náš OBDIV a POMOC...Stačí  úsměv a vlídné slovo...I toho je málo...Dotek a pohlazení v pravou chvíli..                                                                                                                                                                                                                                Spolupráce od 20O8.....feny a koně                                                                                                                                                           Integrační centrum MOSTY V LUKACH Loučka u Litovle - www.os-luka.com                                                                                                     Dětské centrum 1990 Topolany-  www.dc90.cz                                                                                                                                                     P:S:S: pobočky-Bílsko a Litovel- www.novezamky.cz                                                                                                                                             Dům seniorů František Náměšt na Hané-  www.ddnamestnahane.cz

Novinky

Kalendář Němá tvář asistent v prodeji od 21.9.2010

27.09.2010 21:30
 Tak jsme konečně akci zviditelnění ANIMOTERAPIE dotáhly do KONCE- kalendář A3 2011 dán do prodeje-cena 180kč. Děkuji všem, kteří zakoupením daného kalendáře , podpoří naše oboustranné zviditelnění. Budu vděčna i za Vaše písemné připomínky k dané tvorbě-pro příští zlepšení...jen nevím, jestli...

Volné pokračování projektu NEMA TVAR ASISTENT

15.08.2010 00:00
Z důvodu velkého množství fotek a psaných informací, jsem založila nové stránečky.Záměrně zvolila stejnou šablonu,aby dané pokračování bylo volné a lehce zapamatovatelné.Vím že stránečky z mými čtyřnohými kamarády, mají u Vás oblibu ,moc si toho vážím.  Ale co je pro mne nejdůležitější-poznání...

ANIMOTERAPIE V PRAXI

13.08.2010 20:44
Pokračování zviditelnění ANIMOTERAPIE-projekt němá tvář asistent-https://nematvarasistent.webnode.cz/                                                        ...